Tuzla 2. El Eşya Alanlar

Oturduğunuz semtten, kullandığınız eşyalardan yani kısacası içinde bulunduğunuz eski bütün her şeyden kurtulmak yenilenmek istiyor ve eski eşyalarınızı satıp elinize para bırakmak istiyorsanız bunun için doğru adrestesiniz. Tuzla 2. El eşya alanlar olarak sizi bıktığınız görmek dahi istemediğiniz eski eşyalarınızdan kurtarıyoruz. İkinci el eşya alanlar olarak arayıp da bulamadığınız ama bizi tanıdıktan sonra iyi ki dediğiniz ikinci el eşya firmasıyız. Yemeklerinizi koyup da o soğutmayan yemeklerinizi bozan buzdolabından kurtulmak için tam fırsatı ikinci el buzdolabınızı getirin en uygun fiyatlardan alalım. Ya da eski buzdolabınızı satıp yeni modellerinden bir tane almak için para kazanmak istiyorsanız yine bizimle iletişime geçebilirsiniz.

tuzla-ikinci-el-esya-alanlar

Tuzla ikinci el eşya alan yerler olarak ihtiyacınız tam olarak ne ise onu karşılıyoruz. Tuzla semtin de oturanlara özel tuzla İkinci el eşya alım-satım hizmeti vermekteyiz. İsteğiniz gün ve istediğiniz saatlerde ulaşabileceğiniz 2. El eşya alışveriş yeriniz burası bizimle hemen iletişime geçebilirsiniz. Eviniz de tadilat nedeniyle yıpranan eşyalarınızdan kurtulmak isterseniz yine bizi arayabilirsiniz hem sizlere para kazandırmak hem de kaliteli iş çıkarmak için biz buradayız.

tuzla

Tuzla ikinci el eşya alımı yapanlar arıyorum tayinim çıktı İstanbul’dan taşınıyorum evim de olan eşyaları nakliye parası verip boş yere başka bir şehre taşımak istemiyorum bunun yerine yeni eşyalar alabilecek kadar para kazanıp eski eşyalarımı elden çıkarmak istiyorum diyorsanız tam yerindesiniz. Tayinci, öğrenci hiç fark etmez eski eşyalarınızı taşınacağınız diğer bir şehre taşımamak için ve eşyalarınızı boş yere atmak ya da başkasına vermek yerine kullanmadığınız eşyaları paraya çevirebilir kendinize harçlık yapabilirsiniz. Tuzla ikinci el eşya alım satım olarak İstanbul tuzla semtin de en önlerdeyiz. Sizlerde hemen bizimle iletişime geçebilir eski eşyalarınızdan anın da kurtulabilirsiniz.

 

Telefon:
+90 216 549 20 65
+90 212 324 66 34
Cep: 0539 373 31 45

E-Posta:
gungorspot@hotmail.com

Bir önceki yazımız olan Maltepe İkinci El Eşya Alan Yerler başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir