Tahtakale İkinci El Eşya Alanlar

 

 

Eski, kullanmadığınız veya kullanmayı düşünmediğiniz eşyalarınızı artık satabilirsiniz. Türkiye’nin birçok şehrinde bulunan ikinci el eşya satan yerler artık politikasını değiştirdi. İkinci el eşyaları artık satın almak yerine sizde satışını gerçekleştirebilirsiniz. Bu sayede eşyalarınızı hiç pahasına çöpe atmaktan kurtuluyorsunuz.

İkinci el eşyalarınızın değer kazanması için onlara dikkatli davranmalısınız. Bu sayede eşyalarınız ilk gün aldığınız gibi kalacaktır. İkinci el eşya alanlar eşyaların yıpranmışlık durumuna göre fiyatını belirlemektedir. Evinizde bulunan kullanmadığınız eşyaları sattıktan sonra ortamın ferahladığını sizde fark edeceksiniz. Bu sebeple evinizde kullanmadığınız eşyaları belirlemekte fayda var.

Tahtakale ikinci el eşya alınır.

Tahtakale ikinci el eşya alınır.

İkinci el eşya alanlar olarak oturma grupları, dekorasyon parçaları, beyaz eşyalar, mutfak aletleri ve diğer eşyalarınızı satın alabiliriz. Eşyalarınızın yıpranmışlık derecesini incelemek için yerinde veya resim yolunu tercih ediyoruz. Şirket personelleri tarafından belirlenen resim çekme kriterlerine göre eşyalarınızın resimlerini Whatsapp yolu ile yollayabilirsiniz. Resimler yeterli incelemeye sahip ise olumlu veya olumsuz geri dönüş yapılacaktır.

İstanbul Tahtakale ikinci el eşya alanlar olarak en güvenilir ve köklü şirket statüsünde bulunuyoruz. Firmamızın belirlediği katı politikalar sayesinde müşteriler arasında ayrımcılık yapmıyoruz. İkinci el eşyalarınızın ücretleri ise peşin olarak ödenmektedir. Bu sayede müşterilerimizin güvenini kazanmayı ihmal etmiyoruz. Müşteri ve şirket arasında belirlenen ortak randevu saatinde eşyalar adresten alınmaktadır.

 

 

Bir önceki yazımız olan Şirinevler İkinci El Eşya Alanlar başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir