Mimarsinan İkinci El Eşya Alanlar

2003 yılından bu yana kullanıcılarımıza ikinci el eşya sektöründe hizmet veriyoruz. Müşterilerimizin kullanmadığı ev, restaurant, cafe ve tüm diğer eşyalarınızı satın alabiliriz. İkinci el eşya sektöründe 7 gün 24 saat boyunca hizmet vermekten dolayı mutluluk duyuyoruz. Sektörün en kaliteli firması olmaktan dolayı mutluluk duyuyoruz.

İkinci el eşyalarınız için gelin konuşalım!

Zar zor aldığınız eşyaları değerlendirmek için mükemmel fırsatlar sunuyoruz. İkinci el eşya sektöründe firmaların sayısı arttığı için maalesef eşyaların değerleri düştü. Eşyalarınızı hiç pahasına bırakmak yerine firmamız ile iletişime geçmelisiniz. İletişim numaralarından firmamıza 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz.

Mimarsinan ikinci el eşyalarınız alınır.

Mimarsinan ikinci el eşyalarınız alınır.

İstanbul’un birçok semtinde bürolarımız bulunmaktadır. Mimarsinan ikinci el eşya alanlar olarak oldukça güvenilir bir firma olarak hizmetlerimizi sürdürüyoruz. Elinizde bulunan bütün ikinci el eşyalarınız için fikir sahibi olabilirsiniz. Eşyalarınızın resimlerini Whatsapp üzerinden firmamıza gönderebilirsiniz. Şirket personelleri tarafından incelenen eşyalar hakkında kapsamlı bir açıklama yapılmaktadır.

Müşteri tarafından onaylanması üzerine nakil aracı adresinize gönderilmektedir. Personeller ile birlikte gelen nakil aracına eşyalarınız yüklendikten sonra ücretleri peşin olarak ödenmektedir. Bu sayede eşyalarınızın daha fazla eskimesinin önüne geçebilirsiniz. Eşyalarınızın değer kaybetmemesi için firmamız ile iletişime geçmelisiniz. Eski eşyalarınızın değer kazanabilmesi için mükemmel fırsatları değerlendirmelisiniz.

İLETİŞİM NUMARALARIMIZ:

Telefon:
+90 216 549 20 65
+90 212 324 66 34
Cep: 0539 373 31 45E-Posta:
gungorspot@hotmail.com

 

Bir önceki yazımız olan Kocatepe İkinci El Eşya Alanlar başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir