Kocatepe İkinci El Eşya Alanlar

İstanbul’un neredeyse bütün semtlerinde ikinci el eşyalarınızı satın alabiliriz. İkinci el eşyalarınızı artık dilediğiniz gibi satabiliriz. Eşyalarınızı değerinden daha fazla fiyatlara satabilmek için firmamız ile iletişim kurmalısınız. İkinci el eşya alan firmaların sayısı arttığı için eşyaların değerleri maalesef düşüyor. Bunun önüne geçebilmek için belirlediğimiz fiyat politikası üzerinden eşyalarınızı en üst limitten satın alabiliriz.

Eşyalarınızı firmamıza satabilirsiniz!

2003 yılından bu yana müşterilerimize hizmet vermekten dolayı mutluluk duyuyoruz. İkinci el eşya sektöründe köklü, güvenilir ve kaliteli hizmet veren sayılı firmalardan arasında bulunuyoruz. Ev, ofis, restaurant ve diğer tüm eşyalarınızı satın alabiliriz. Bunun için sadece iletişim kurmanız firmamız için yeterlidir. İstanbul Kocatepe ikinci el eşya alanlar olarak büromuza uğrayabilirsiniz.

Kocatepe ikinci el eşyalarınız alınır.

Kocatepe ikinci el eşyalarınız alınır.

İletişim numaralarından dilediğiniz zaman firmamıza ulaşabilirsiniz. İletişim numaraları yanı sıra Whatsapp üzerinden iletişim kurabilirsiniz. Şirket personelleri insanların değerli vakitlerini kullanmamak için resim yolunu tercih etmektedir. Eşyalarınızın resimlerini çektikten sonra gönderebilirsiniz. İnceleme aşamasından sonra uygun olması halinde nakliye aracı yola çıkmaktadır.

Eşyalarınızın ücreti ise nakliye aracı ile birlikte gelen personeller tarafından peşin olarak ödenecektir. Bu sayede müşterilerimizin güvenini sağlamayı ihmal etmiyoruz. Eski eşyalarınız yerine yenilerini bu sayede daha kolay bir şekilde alabilirsiniz. İkinci el bütün eşyalarınız için resimleri ve sorularınızı personellerimiz bekliyor. Firmamızı tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

 

İLETİŞİM NUMARALARIMIZ:

Telefon:
+90 216 549 20 65
+90 212 324 66 34
Cep: 0539 373 31 45

E-Posta:
gungorspot@hotmail.com

Bir önceki yazımız olan Mecidiyeköy İkinci El Eşya Alanlar başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir