Gümüşpala İkinci El Eşya Alanlar

İstanbul’un birçok ilçesinde ve mahallesinde bulunan ikinci el eşyalarınızı satın alabiliriz. Eşyalarınızı şirketimizin belirlemiş olduğu katı politikalar sayesinde satın alabiliriz. İkinci el eşya alan yerler olarak firmamız oldukça köklü ve güvenilirdir. İkinci el eşyalarınızı sattığınız zaman değer kazandığı için sizde gayet memnun olacaksınız. Ev hanımları özellikle kullanmadığı eşyaları firmamıza sattığı zaman ellerinden çıkardıkları için memnun oluyorlar.

Evinizde yeterli alan olduğunu düşünmüyorsanız kesinlikle firmamıza başvurmalısınız. Beyaz eşyalar, oturma grupları, mutfak malzemeleri ve diğer tüm eşyalarınızı satın alabiliriz. Şirketimiz ile iletişim numaraları üzerinden ulaşabilirsiniz. Telefon numaraları, şubelerimiz ve Whatsapp yolu ile iletişim kurabiliriz.

Gümüşpala ikinci el eşya alınır.

Gümüşpala ikinci el eşya alınır.

Whatsapp uygulaması üzerinden ikinci el eşyalarınızı resim yolu ile gönderebilirsiniz. Resimlerinizi nasıl çekeceğinizi ise şirket personellerinden öğrenebilirsiniz. Personeller tarafından resimler incelendikten sonra geri dönüş yapılacaktır. İkinci el eşyalarınızın yıpranmışlık durumuna göre karar verilecektir.

Eşyalarınız fiyatları anlaşıldıktan sonra belirlenen randevu saatinde adresinizden alınacaktır. Eşyalarınız nakliye aracına yüklendikten sonra ücreti ise peşin olarak ödenmektedir. Firmamızın belirlemiş olduğu katı politikalar gereği ücretlerin peşin ödenmesi müşteriler tarafından beğeni topluyor. Sizde elinizde bulunan ikinci el eşyalarınızı şirketimize satabilirsiniz. İstanbul Gümüşpala ikinci el eşya alanlar olarak eşyalarınız hakkında konuşabiliriz.

 

İLETİŞİM NUMARALARIMIZ:

Telefon:
+90 216 549 20 65
+90 212 324 66 34
Cep: 0539 373 31 45

E-Posta:
gungorspot@hotmail.com

 

Bir önceki yazımız olan Burgazada İkinci El Eşya Alanlar başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir