İstanbul Çobançeşme 2. El Eşya Alanlar

Türkiye’nin birçok yerinde ikinci el eşya alan firmalar ile karşılaşabilirsiniz. İkinci el eşya satan şirketler yerine artık ikinci el eşya alanlar bulunuyor. Son dönemlerin yeni modası ikinci el eşya alan yerler insanların mutluluğu için çaba sarf ediyor. Firmalar insanların mutluluğu yanı sıra çok az oranda kazanç sağladığını belirtiyor.

Evinizde ve işletmenizde kullanmadığınız ikinci el eşyalarınızı şirket olarak satın alabiliriz. İstanbul’un birçok semtinde ve mahallesinde bürolarımız bulunuyor. İkinci el az kullanılmış eşyalarınız için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Bu sektörde en güvenilir firmalar arasında bulunmaktan dolayı gurur duyuyoruz. Firmamız geleceği ve insanların mutluluğu için ikinci el eşyalarınızı firmamıza satabilirsiniz.

 

Çobançeşme ikinci el eşya alınır.

Çobançeşme ikinci el eşya alınır.

 

Özellikle mutfak malzemeleri, oturma grupları, beyaz eşyalar ve diğer tüm eşyalarınız için irtibata geçebilirsiniz. Eşyalarınız için iletişim numaralarından irtibat kurabilirsiniz. Bunun yanı sıra insanlar eşyaları göstermek için yeterli vaktinin bulunmadığı konusunda yakınmaları için Whatsapp uygulamasını kullanabilir. Whatsapp yolu ile eşyalarınızın resimleri net bir şekilde çekip gönderebilirsiniz. Eşyalarınızın yıpranma durumuna göre şirketimiz tarafından karar verilip, müşterimize haber verilmektedir.

İstanbul Çobançeşme ikinci el eşya alanlar olarak iletişime geçebilirsiniz. Çobançeşme mahallesinde bulunan büromuza eşyalarınız ve tüm sorularınız için uğrayabilirsiniz. Eşyalarınızın ücreti ise adresinizden nakliye için gelen personellerimiz peşin olarak ödeyecektir. Bu şekilde güvenilir bir ticaret gerçekleştirmiş oluyoruz.

 

İLETİŞİM NUMARALARIMIZ:

Telefon:
+90 216 549 20 65
+90 212 324 66 34
Cep: 0539 373 31 45

E-Posta:
gungorspot@hotmail.com

Bir önceki yazımız olan Gümüşpala İkinci El Eşya Alanlar başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir