İkinci El Beyaz Eşya Alanlar / Alan Yerler

ikinci-el-renkli-beyaz-esya

Ev yenileyecek olanlar eski beyaz eşyalarından sıkılmış olanlar bu yazımız sizler için. İkinci el beyaz eşya dendiğin de neler alıyoruz neler bize satabilirsiniz bir bakalım… İkinci el buzdolabı, ikinci el çamaşır makinesi, ikinci el fırın, ikinci el bulaşık makinesi kısaca beyaz eşya dendiğin de aklınıza gelebilecek her türlü 2. El eşyalar kabulümüzdür. Bunun için ne yapmam gerekiyor ikinci el eşya alan yerler nerede bulabilirim diyorsanız iletişim numaralarımız ve adreslerimizden bizimle iletişime geçebilirsiniz. Zamanın da alıp kullanıp ama artık değiştirme vaktinin geldiğini düşündüğünüz ikinci el beyaz eşyalar için bizi arayın.

beyaz-esya

İkinci el çamaşır makineniz artık eskisi gibi çamaşırlarınızı güzel yıkamıyor mu? Eşiniz yeni bir çamaşır makinesi diye ısrar mı ediyor? Dert etmeyin eski ikinci el çamaşır makinenizi bize getirin nakit olarak alalım. Yine aynı şekil de buzdolabınız eskisi gibi soğutmadığında demek oluyor ki ondan kurtulma zamanı gelmiştir yenisi için paraya ihtiyacınız var ise buzdolabınızı da çöpe atmak yerine bize getirebilirsiniz. Hem siz kazanın hem de biz. Yani demek istiyoruz ki eliniz de olan ne kadar ikinci el beyaz eşya kullanmadığınız satmak istediğiniz ve para kazanmak istediğiniz eşyanız var ise bize getirin nakit olarak alalım.

ikinci-el-beyaz-esya

 

İkinci el beyaz eşya alan yerler olarak kalite ve güvenin adı biziz. Kaliteli hizmet kadromuz ile sizlere gayet yakın davranarak ister eviniz den ister iş yerlerinizden ikinci el eşyalarınızı temin ediyoruz. İkinci el beyaz eşya alanlar bulabilirsiniz evet ama bizim gibi iyi fiyat verecek başka bir yer çok zor bulursunuz. Para kazanmak isteyen eski eşyalarını satmak isteyen kim var ise bize yönlendirebilirsiniz.

renkli-beyaz-esya-camasir-makinasi

Bir önceki yazımız olan Mobilya / Klasik Mobilya Alan Yerler başlıklı makalemizde 2. el mobilya, 2. el mobilya alan yerler ve 2. el mobilya alanlar hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir