31 Mart 2015

Hakkımızda

İkinci el eşya alan yerler ve ikinci el eşya alanlar olarak sizlere 2003 yılından beri İstanbul’un her semtinde ve internet üzerinden hizmet vermekteyiz. İkinci el eşya sektörüne çocukluğumuzdan beri baba mesleği olarak devir almış bulunmaktayız. Geniş ikinci el eşya alım ekibimiz ile birlikte sizlere 7 gün 24 saat hizmet vermekteyiz. İstanbul’un hemen, hemen her semtine ikinci el eşya hizmeti veriyoruz.

Misyonumuz ikinci el eşya ya da spot eşya alanlar olarak en iyiler arasında bulunmak ve herkesin hakkı olan 2. el eşyaları en yüksek fiyattan satmalarını sağlamaktır. Bunun için elimizden gelen hizmetin en iyisini verebilmek için çalışmaktayız.

Vizyonumuz müşterilerimizin yüzünü güldürürken nakit ihtiyaçlarını bize sattıkları 2. El eşyalarla birlikte giderebilmek.

İsteyen müşterilerimiz istedikleri ikinci el eşya ve spot eşyaları bizlere istediği gün ve istediği saatler de gönül rahatlığı ile ulaştırabilirler. Siz saygı değer müşterilerimizin dilediği ne varsa bize satabilirler. İster eski 2. El eşyalarınızı, isterseniz zamanın da almış olduğunuz ama beğenmediğiniz için kullanmak istemediğiniz spot eşyalarınızı bize getirebilirsiniz. Her türlü ikinci el eşya hizmeti vermekteyiz.

Bizi tercih edip tavsiye ettiğiniz için teşekkür ederiz.