Esatpaşa İkinci El Eşya Alanlar

İkinci el eşyalarınız evinizde eskitmek yerine bize satabilirsiniz. İkinci el eşya sektöründe artık sadece alım yapmıyorsunuz. Bunun aksine kullanmadığınız veya kullanmak istemediğiniz eşyalarınızı bize satabilirsiniz. Eşyalarınız restore edildikten sonra çeşitli iş yerlerine, evlere ve mekanlara satışı gerçekleştiriliyor. İkinci el eşya alanlar olarak sektörün önde gelen şirketleri arasında bulunuyoruz.

Eşyalarınızı kesinlikle güvendiğiniz firmalara satmalısınız. Eşya sektöründe eşyalarınızı sattıktan sonra ücretini alamayacağınız çok fazla firma bulunuyor. Bu tarz firmalar ile vakit öldürmek yerine eşyalarınızı güvenilir ve kaliteli firmalara satışını gerçekleştirmelisiniz.

Esatpaşa ikinci el eşya alınır.

Esatpaşa ikinci el eşya alınır.

Mobilya, beyaz eşya ve diğer eşyalarınızı satın alabiliriz. Eşyalarınızı verdiğiniz adrese gelip incelemek yerine belirttiğimiz şekilde fotoğraflarını bize gönderebilirsiniz. Whatsapp üzerinden gönderdiğiniz fotoğraflar çeşitli incelemeler sonucunda uygun görülmesi durumunda satın alınır. Eşyalarınız uygun görülmesi durumunda ücret konusunda anlaşmalar yapılmaktadır. En son adım ise anlaşılan randevu saatinde adresinizden eşyalar alınacaktır. Eşyaların nakliyesi yapılması üzerine ücret ise peşin olarak ödenmektedir.

İstanbul’un birçok ilçesinde ve mahallesinde ikinci el eşya alanlar olarak bürolarımız bulunmaktadır. İstanbul’un Esatpaşa mahallesinde bulunan eşyalarınızı satın alabiliriz. Eşyalarınız için iletişim numaralarımızı veya büromuzu kullanabilirsiniz. Evinizde bulunan kullanmadığınız eşyaların değer kazanması sizi sevindirecektir. Whatsapp yolu ile eşyalarınızın resmini 7 gün 24 saat boyunca gönderebilirsiniz. Firma yetkilileri tarafından incelemeye alındıktan sonra kesinlikle geri dönüş yapılacaktır.

 

Bir önceki yazımız olan Bahçeşehir İkinci El Eşya Alanlar başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir