Bağcılar 2. El Eşya Alan Yerler

bagcilar-ikinci-el-esya-alanlar

Bağcılar Semti’nin en gözde en titiz 2. El eşya firması ile henüz tanışmadıysanız çok geç olmuş demektir. Eliniz de ikinci el eşyalar olduğun da güvenerek satabileceğiniz ve paranızı kazanabileceğiniz ikinci el eşya firması olarak karşınızdayız. Bizi bulmak için Bağcılar 2. El eşya alan yerler aramanız yeterlidir. Evlendiğiniz de severek aldığınız köşe takımlarınızı şimdi değiştirmek istiyor ve şuan ki ikinci el köşe koltuk takımlarınızı satmak istiyorsanız eğer hemen bizimle iletişim kurabilir ve istediğiniz ikinci el ev eşyalarını bize satabilirsiniz. İkinci el yemek odası takımı, ikinci el deri koltuk gibi eviniz de zamanın da kullanıp eskiyen tüm ikinci el eşyalarınızı bize sorunsuzca satabilirsiniz.

Bağcılar 2. El eşya alan yerler arıyorsanız hiçbir ikinci el eşya dükkânına uğramadan bize gelebilirsiniz. İkinci el elektronik eşyalar alınır hem de nakit olarak anın da ödemeler yapılır. İkinci el eşya dendiğin de zamanın da kullanıp eskittiğiniz zamanla kullanmak istemediğiniz eşyalarınızı değiştirmek istediğiniz tüm eşyalar olarak adlandırabiliriz. Mesela ikinci el beyaz eşyalarınız var zamanın da aldınız senelerce kullandınız fakat yeni modaya uymak için 2. El eşyalarınızı satıp para kazanmak istiyorsunuz o halde bize ulaşabilirsiniz.

bagcilar-2-el-alanlar

 

Her kategoriye giren eski kullanılmış eşya alımı yapılır. İkinci el lcd ekran televizyon, ikinci el antika eşyalar, ikinci el cafe malzemeleri gibi sahip olduğunuz ve elden çıkartmak istediğiniz bütün ikinci el eşyalarınızı bize getirebilirsiniz. Uygun fiyatlardan ikinci el eşya satmak istiyorsanız doğrudan bize ulaşın. Bağcılar ikinci el eşya alanlar deyince aklınıza gelebilecek tek kaliteli ikinci el eşya alım pazarı bizleriz. İstediğiniz günler de ve istediğiniz saatler de bizi arayabilirsiniz.

BİZE ULAŞIN:

Telefon:
0 216 549 20 65
0 212 324 66 34

Bir önceki yazımız olan Avcılar İkinci El Eşya Alan Yerler başlıklı makalemizde avcılar 2. el, avcılar 2. el eşya ve avcılar 2. el eşya alan yerler hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir