Avcılar İkinci El Eşya Alan Yerler

İstanbul Avrupa yakasın da bulunan avcılar semtinin en popüler 2. El eşya firmasına hoş geldiniz. Sizlere en kaliteli en güvenilir ikinci el eşya hizmeti vermek için buradayız. Avcılar semtin de öğrenciydim ve şimdi mezun olduğumdan dolayı elimde olan ikinci el eşyalarımı satmak istiyorum uygun fiyat verebilecek ikinci el eşya dükkânı arıyorum diyorsan doğru adrestesin. İletişim bilgilerimizden hemen bize ulaşabilirsiniz. Bize ulaşıp taşınırken satacağınız ikinci el eşyaların fotoğraflarını bize atabilirsiniz.

Avcılar ikinci el eşya

İkinci el kurutma makinası, İkinci el mobilya, ikinci el oturma odası ya da ikinci el yatak odası gibi aklınıza gelebilecek her türlü ikinci el eşya alımları yapıyoruz. Eşiniz yıllardır aynı yatak odası takımını kullandığı için şikayet ediyor ve artık değiştirme zamanınız geldiği için sizlere baskımı yapıyor eliniz de olan eski kullanılmış yatak odası takımınızı satıp yerine para alıp onunla birlikte üstüne bir miktar siz katıp yeni bir yatak odası takımı almak isterseniz eğer hemen bizimle iletişime geçin.

avcilar-ikinci-el-esya-alan-yerler

Satmak istediğiniz ne varsa eğer bize getirin değerinden alalım. Eski kullandığınız eşyalarınızı eşiniz çöpe mi atmak istiyor ev de çok yer kaplıyor diye sizinle tartışmaya mı giriyor siz de kıyamayıp atamıyorsanız onun yerine satıp para kazanmak istiyorsanız ikinci el eşya firması olarak bize ulaşabilirsiniz. Avcılar ikinci el eşya alan yerler arayan herkese özel getirdiğiniz ikinci el ürünleri değerinden alıyoruz ve anın da nakit olarak paranızı ödüyoruz. Eski eşyalarınızı getirin bize değerinden alalım. Satmayı düşündüğünüz eliniz de deponuz da ne var ne yoksa bize getirebilirsiniz. Güvenilir avcılar ikinci el eşya alan yerler bulamıyorsanız bunun için de eski eşyalarınızı satamıyorsanız düşünmeye son diyoruz. Bizi buldunuz bize gelin pişman olmayın…

Bir önceki yazımız olan Arnavutköy İkinci El Eşya Alanlar başlıklı makalemizde arnavutköy, arnavutköy 2. el ve arnavutköy 2. el alan yerler hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir