Adalar İkinci El Eşya Alanlar

İkinci eşyalarınızın elinizde kalmasından dolayı korktuğunuzu öğrendik. Firma olarak bu olaya bir çözüm getirme gereği benimsemeye çalıştık. İnsanlar eşyalarını taşımak istemediği zaman herhangi bir yere ücret karşılığı olmadan verip geçiyorlar. Bunun yerine kullandığınız veya kullanmadığınız ikinci el eşyalarınızı firma olarak satın alabiliriz. Eşyalarınızı herhangi bir problem yaşamadan evinizden istediğiniz saat ve günde satın alıyoruz.

İkinci el eşya piyasası eskisi kadar maalesef canlı değildir. Eşyalarını satmak isteyen insanlar yanlış yönlendirildikleri için alışveriş yapmaktan çekiniyorlar. Firma olarak eşyalarınızı evinizde veya resim yoluyla incelemeyi teklif ediyoruz. Resim üzerinden eşyalarınızı inceledikten sonra bir sefere mahsus evinizden gelip alabiliriz. İkinci el satmak istediğiniz eşyaların resmini istediğimiz şekilde çektikten sonra herhangi bir problem bulunmuyor. Beyaz eşyalar, mobilya grupları ve diğer tüm ikinci el eşyalarınızı evinizden gelip alabiliriz.

Adalar semtinde ikinci el eşya satın alınır.

Adalar semtinde ikinci el eşya satın alınır.

Ücret konusunda ise eşyalarınızı sizden satın aldıktan sonra nakit olarak ödemenizi yapıyoruz.  Eşyalarınızı evinizden bizzat firma olarak gelip teslim alıyoruz. Bununla birlikte ödemenizi elinize nakit bir şekilde yapıyoruz. Firma olarak benimsediğimiz politikalarımızın asla dışına çıkmayı düşünmüyoruz. İş ahlakı ve müşterilerimizin öz güveni için politikalarımızı önceden belirlemiş bulunuyoruz.

Adalar semtinde bulunan ikinci el eşya alanlar olarak güvenilir firma statüsünde bulunuyoruz. Adalar ikinci el eşya alanlar olarak sizlere bir telefon kadar uzağınızdayız. İkinci el satmak istediğiniz eşyalarınıza karar kıldıktan sonra firmamızı arayabilirsiniz.

Evinizde satmak istediğiniz eşyalarınıza karar verdikten sonra bizleri arayıp göstermek için gün ve saat için randevu ayarlayabilirsiniz. Adalar semtinde bulunan bütün ikinci el eşyalarınıza talip olduğumuzu hatırlatmak istiyorum.

Bir önceki yazımız olan Zeytinburnu İkinci El Eşya Alanlar başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir